Westie Lovers Greece
Για να δούμε όλα τα γαβ, παρακαλώ συνδεθείτε.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Westie Lovers Greece
Για να δούμε όλα τα γαβ, παρακαλώ συνδεθείτε.
Westie Lovers Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εγω και τα κοριτσακια μου!!

Πήγαινε κάτω

Εγω και τα κοριτσακια μου!!  Empty Εγω και τα κοριτσακια μου!!

Δημοσίευση από Andrianna Κυρ Ιαν 22, 2017 10:37 am

Αν και δεν εχω δικο μου Westie, εχω την ευκαιρα να ασχολουμε πολυ συχνα με τα κουραμπιεδακια!
Ειμαι η Ανδριαννα- και πολοι απο δω μεσα με ξερουν καλα- και ακομα καλητερα τα σκυλια τους!!

Ασχολουμαι βασικα ανέκαθεν με το grooming- μιας και μεγάλωσα σε κομμωτήριο σκυλων που ειχε η μαμα μου στην γερμανια.΄
Το πρωτο (ολοδικο μου) σκυλο κουρεψα στα 12 μου- αλλα και απο πριν βοηθουσα παντα- κανοντας μπανιο σκυλια,στεγνονοντας τα η τα πηγαινω/εφερνα απο τα σπιτια τους, βελτιώνοντας ετσι το χαρτζιλικι μου!
Επειδη οι καιροι αλλαζουν- και μαζι με αυτο και τα κουρεματα σκυλων, πηγαινω τακτικα σε διαφορα Workshops και Σεμιναρια, για να ειμαι παντα up to date.

Ενα απο τα παλιοτερα και μεγαλητερα μου hobby ειναι η εκθεσεις μορφολογιας σκυλων. Εκει συμμετασχω κατα καιρους με τα δικα μου σκυλια- η απλα πηγαινω στης μεγαλες εκθεσεις του εξωτερικου για να παρακολουθησω την ταση αλλαγης για φυλες που με ενδιαφερουν πολυ.

Ειμαι πολυ περήφανη ιδιοκτητρια 4 γαλλικων μπουλντογκ! Μαζι μας ζει και το American Cocker της κορης μου και 2 πρώην αδέσποτα.
Ολα τα σκυλια μας κοριτσακια!

Μαζι με τον αντρα μου ( που ζει και εργαζεται εδω και 5 χρονια στο βολο) και μια παρεα φιλων φροντιζουμε επισης ενα κοπαδι απο +/- 15 αδεσποτα ( ο άρρυθμος αλλαζει συνεχος)- με οτι συνεπαγεται αυτο.

Αυτα τα λιγα για μενα! lol!








Andrianna
Andrianna

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2016
Ηλικία : 57
Τόπος : Acharnes

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγω και τα κοριτσακια μου!!  Empty Απ: Εγω και τα κοριτσακια μου!!

Δημοσίευση από Andrianna Κυρ Ιαν 22, 2017 10:42 am

Και να τα τα κοριτσια μου!!

Εγω και τα κοριτσακια μου!!  3446nq1
Andrianna
Andrianna

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2016
Ηλικία : 57
Τόπος : Acharnes

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης